Oferty pracy i staży

Jak przebiega rekrutacja

Sprawdź  aktualne rekrutacje

Etap #1
Weź sprawy w swoje ręce – wyślij CV

Znajdź odpowiednie dla Ciebie stanowisko i przedstaw nam siebie. Opisz swoje dotychczasowe doświadczenie, wykształcenie i znajomość języków obcych. Jeżeli posiadasz certyfikaty, licencje lub ukończone kursy, to koniecznie pochwal się nimi w CV.

Etap #2
Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Zadzwonimy do Ciebie, aby zapytać o kilka podstawowych rzeczy, takich jak dostępność w wybranym terminie lub poprosimy Cię o doprecyzowanie informacji zawartych w CV. Ten etap potrwa około 30 minut.

Etap #3
Spotkanie z nami

Umawiamy kandydatów na spotkanie z przedstawicielem działu HR i potencjalnym przełożonym (w pandemii preferujemy spotkania online przez Skype lub Teams – z kamerkami). Podczas spotkania możesz spodziewać się pytań o przebieg kariery, pytań behawioralnych – dotyczących zachowania w danej sytuacji, sprawdzenia znajomości języka obcego lub w zależności od stanowiska np. sprawdzenia praktycznej znajomości Excel, czytania rysunku technicznego itp.

Etap #4
Kolejne spotkanie z nami :)

W zależności od poziomu stanowiska takich spotkań może być więcej (max 3). Jeżeli przełożony nie posługuje się językiem polskim, całe spotkanie odbywa się w języku angielskim.

Etap #5
Wracamy do Ciebie z informacją zwrotną

Poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku rekrutacji - niezależnie od tego czy będzie on pozytywny czy negatywny.

Etap #6
Dołączasz do nas i rozpoczynamy proces onboardingu :)

Skontaktuje się z Tobą nasza koleżanka z działu HR, która przeprowadzi Cię przez formalności związane z zatrudnieniem. Pierwszy dzień spędzisz na szkoleniach, podczas których poznasz bliżej naszą firmę oraz szefa lub szefową. Przekażemy Ci narzędzia pracy i niezbędną wiedzę, która pomoże Ci swobodnie poruszać się po naszej organizacji.

Szkolenia i rozwój

Zespół Szkoleń i Rozwoju towarzyszy pracownikom w ciągu ich całej kariery zawodowej w naszej firmie. Chcemy, aby każdy miał dostęp do wiedzy i umiejętności, które może wykorzystać nie tylko w celach zawodowych, ale również prywatnych. Będziesz od nas dostawać informacje o ciekawej ofercie naszej wirtualnej uczelni, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Od Ciebie zależy co wybierzesz z bardzo szerokiej bazy szkoleń e-learningowych oraz stacjonarnych. Posiadamy też platformę do nauki języków obcych – jest to bardzo nowoczesna oferta umożliwiająca uczenie się kilku języków w najlepszych dla Ciebie okolicznościach – na komputerze lub na urządzeniach mobilnych.

Benefity

Możliwość pracy zdalnej
Elastyczny czas pracy
Parking dla pracowników
Pakiet szkoleń
Udział w ciekawych projektach
Przyjazne środowisko pracy
Wsparcie merytoryczne
Możliwość pisania pracy dyplomowej w oparciu o dane firmy

Skontaktuj się z nami:

rekrutacja@stellantis.com

Zachęcamy do aplikowania na studia podyplomowe

Oprogramowanie w Automotive dla współczesnej mobilności – Cyfryzacja w Automotive
Dowiedz się więcej >