Oferty pracy i staży

Stanowiska produkcyjne

Trwa rekrutacja pracowników produkcji w fabryce dużych samochodów dostawczych w Gliwicach

Osoby zainteresowane ofertą pracy na stanowisku pracownika produkcji lub operatora wózka widłowego prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej.
Wszelkie formalności związane z procesem rekrutacji oraz późniejszym zatrudnieniem leżą po stronie Agencji.

Pracownik produkcji

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie (5 150 PLN + premie - w pierwszym miesiącu zatrudnienia, 5 350 PLN + premie - po pierwszym miesiącu zatrudnienia), pracę w przyjaznej atmosferze w nowoczesnym zakładzie, możliwość późniejszego bezpośredniego zatrudnienia w firmie Stellantis, bezpieczne warunki pracy, możliwość rozwoju zawodowego.

Zadania

Praca na stanowiskach produkcyjnych w fabryce samochodów w wydziałach montażu, karoserii, lakierni, tłoczni, jakości. Wykonywanie pracy zgodnie z określonymi standardami.

Oczekujemy

Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym również w soboty, zdolności manualnych, przestrzegania procedur i zasad bhp, sumiennego podejścia do pracy, zaangażowania i elastyczności. Doświadczenie w środowisku produkcyjnym będzie dodatkowym atutem.

Operator wózka widłowego

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie (5 950 PLN + premie - w pierwszym miesiącu zatrudnienia, 6 150 PLN + premie - po pierwszym miesiącu zatrudnienia), pracę w przyjaznej atmosferze w nowoczesnym zakładzie, możliwość późniejszego bezpośredniego zatrudnienia w firmie Stellantis, bezpieczne warunki pracy, możliwość rozwoju zawodowego.

Zadania

Praca w wydziale dostaw materiałowych jako operator wózka widłowego. Wykonywanie pracy zgodnie z określonymi standardami.

Oczekujemy

Uprawnień na wózki widłowe UDT, preferowane posiadanie prawa jazdy, gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym również w soboty, przestrzegania procedur i zasad bhp, sumiennego podejścia do pracy, zaangażowania i elastyczności. Doświadczenie w środowisku produkcyjnym będzie dodatkowym atutem.

Skontaktuj się z nami:

rekrutacja@stellantis.com

Zachęcamy do aplikowania na studia podyplomowe

Oprogramowanie w Automotive dla współczesnej mobilności – Cyfryzacja w Automotive
Dowiedz się więcej >