Oferty pracy i staży

Nasza misja

DZIĘKI ETYCE ZAPEWNIAMY ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ. COKOLWIEK ROBIMY, CZYNIMY TO W UCZCIWY SPOSÓB
Carlos Tavares - Dyrektor Zarządzający (Chief Executive Officer)
W Grupie Stellantis różnorodność ma kluczową wartość. Zależy nam również na zapewnianiu uczciwego miejsca pracy, wolnego od faworyzowania, przemocy, nękania czy jakiegokolwiek przejawu dyskryminacji, w tym dyskryminacji z powodu wieku, rasy, płci, orientacji seksualnej lub przekonań religijnych. Stellantis promuje równe szanse zatrudnienia, różnorodność oraz środowisko pracy, w którym każdy jest ceniony za swój wkład w działalność firmy.

Oferta zatrudnienia obejmuje

stellantis-zaklad-gliwice

Stellantis Gliwice

Fabryka samochodów dostawczych

Dowiedz się więcej

Jesteśmy producentem dużych samochodów dostawczych [Light Commercial Vehicles  - LCV], będącej częścią globalnej firmy Stellantis o ogromnych osiągnięciach i ambicjach w obszarze nowoczesnej, cyfrowej i czystej mobilności, dostępnej dla wszystkich. Nasza gliwicka fabryka pełni niezwykle ważną rolę w strategii korporacji, między innymi dlatego, że samochody dostawcze, które produkujemy są jednym z głównych jej elementów. Powierzono nam także dużą odpowiedzialność za globalne, nieprodukcyjne operacje firmy: finansowe i kadrowe, industrializację dostawców i zakupy.

Samochody produkowane w Gliwicach powstają w ramach pełnego procesu produkcyjnego, począwszy od Tłoczni, przez wydziały Karoserii, Lakierni, Montażu Głównego, na Jakości kończąc. Działami zapewniającymi ciągłość produkcji są działy Logistyki, Infrastruktury Technicznej, IT oraz Inżynierii. Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji samochodów osobowych, wyróżniających się najwyższą jakością, które teraz wykorzystujemy, by dostarczać klientom Stellantis najwyższej klasy duże pojazdy dostawcze marek Citroen, Opel, Peugeot i Vauxhall, w przyszłości Fiat. Uruchomienie produkcji pojazdów LCV w Gliwicach nadało nowy kontekst biznesowy naszej lokalizacji.

Stellantis Gliwice
Oddział  I w Tychach

Fabryka jednostek napędowych

Dowiedz się więcej

Produkcja jednostek napędowych w Stellantis Gliwice Oddział I w Tychach rozpoczęła się w 1997 roku. Od tego czasu tyski zespół produkował silniki diesla i benzynowe, głównie do samochodów osobowych, ale również, przez pewien okres, do łodzi motorowych.
Od ponad dwóch dekad silniki z fabryki w Tychach trafiają do samochodów różnych marek na całym świecie.
W latach 2017-2019 zakład przeszedł głęboką modernizację i zyskał zaawansowane technologie. To z kolei umożliwiło uruchomienie produkcji trzycylindrowego, turbodoładowanego silnika PureTech – jednego z najlepiej ocenianych przez specjalistów branży motoryzacyjnej. 
Łącznie, do końca 2020 roku, z tyskiej fabryki trafiło do klientów na całym świecie 497 108 silników. W styczniu 2021 r. zakład wyprodukował 500 000 silnik PureTech. Wysoce zautomatyzowana produkcja odbywa się na dwóch wydziałach: Obróbki i Montażu.

Stellantis Gliwice
Oddział  II w Tychach

Centrum Usług Wspólnych

Dowiedz się więcej

People Services SSC | Stellantis Gliwice Oddział II w Tychach
People Services SSC (Shared Services Center – Centrum Usług Wspólnych)
powstało w 2014 roku, a zakres jego działań obejmuje pracowników marek
Opel/Vauxhall oraz Peugeot, Citroën i DS Automobiles. Zatrudnia prawie 100
specjalistów odpowiedzialnych za procesy płacowe, administrację kadrową,
szkolenia online, systemy IT i automatyzację procesów w obszarze HR, a także administrację systemów HR. Pracownicy Centrum prowadzą serwis dla 30 000 pracowników fabryk i jednostek administracyjnych w Europie, w językach swoich klientów.

Pozostałe jednostki w Polsce

Stellantis Polska sp. z o.o.
FCA Poland S.A.
PSA Retail Rent Polska Sp. z o.o.
Stellantis & YOU Sp. z o.o.

 

FCA Services Polska Sp. z o.o.
Fiat Chrysler Polska sp. z o.o.
FCA Powertrain Poland Sp. z o.o.
Gestin Polska Sp. z o.o.

Sadi Polska – Agencja Celna Sp. z o.o.
Teksid Iron Poland Sp. z o.o.
Sirio Polska Sp. z o.o.

Nasze marki

Opel

Opel to więcej niż tylko producent samochodów, to marka zapewniająca mobilność, doskonałość inżynieryjną, niemiecką jakość i precyzję wykonania oraz innowacje dostępne dla szerokiej grupy klientów na całym świecie.

Peugeot

Peugeot jest marką o ponad 210-letniej historii i międzynarodowym zasięgu. Oferuje swoim klientom pełną gamę samochodów wyższej klasy, łączących najwyższe standardy z atrakcyjnym wyglądem i emocjami. Działa w ponad 160 krajach i posiada sieć 10 tysięcy punktów sprzedaży.

Citroen

Citroen jest od 1919 r. producentem szerokiej gamy samochodów. To marka popularna w najlepszym znaczeniu tego słowa. Jej podstawowym źródłem inspiracji są ludzie i ich styl życia. Świadczy o tym hasło „Inspired By You” i oferta samochodów łączących unikatowy design i wzorcowy komfort.

Fiat

Założona we Włoszech w 1899 roku marka Fiat posiada ponad studwudziestoletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji miejskich samochodów, spośród których liczne stały się ikonami stylu dla całych generacji.

Fiat Professional

Fiat Professional to specjalista w branży lekkich pojazdów użytkowych, który oferuje szereg rozwiązań transportowych, opracowanych z myślą o spełnianiu wszelkich potrzeb biznesowych i rekreacyjnych.

DS Automobiles

Marka DS Automobiles powstała w 2014 roku. Jej ambicją jest zdobycie statusu ikony francuskiego know-how w segmencie samochodów luksusowych. Dzięki wyjątkowym umiejętnościom i awangardowemu podejściu, marka DS podtrzymuje tradycje innowacyjności i niebanalnego stylu odziedziczone po modelu DS z 1955 roku.

Vauxhall

Vauxhall to najstarsza marka samochodowa w Wielkiej Brytanii, której pierwsze modele zjechały z linii produkcyjnej w 1903 r. Ponad 100 lat później marka Vauxhall jest jednym z najbardziej znanych i lubianych brytyjskich producentów samochodów. Dzięki niej każdy może cieszyć się wspaniałym wzornictwem i innowacyjną technologią.

Maserati

Założona w Bolonii w 1914 roku marka Maserati oferuje luksusowe samochody o wysokich osiągach. Rasowe DNA inżynierii zapewnia każdemu modelowi elegancję, a zarazem suporsportowy design, charakterystyczny włoski styl i niepowtarzalny, typowy dla Maserati dźwięk silnika.

Jeep

Założona w 1941 roku marka Jeep to globalna ikona znana na całym świecie ze swoich SUV- w, oferujących niezrównane możliwości w terenie. Dziedzictwo marki Jeep, jej duch i wartości to część dumnej spuścizny, dzięki której klienci na całym świecie chcą w pełni korzystać z życia.

Abarth

Legendarna marka, założona w 1949 r. przez Karla Abartha, szczyci się historią usłaną rekordami i sukcesami zarówno na torach wyścigowych, jak i poza nimi. Abarth specjalizuje się w modyfikacji osiągów w samochodach codziennego użytku o sportowym zacięciu. To najlepszy wybór dla miłośników małych supersamochodów.

Alfa Romeo

Od założenia spółki w 1910 roku w Mediolanie Alfa Romeo zaprojektowała i wyprodukowała jedne z najbardziej stylowych i ekskluzywnych samochodów w historii motoryzacji. W każdej Alfie Romeo technologia i pasja łączą się w jedno, by wspólnie tworzyć prawdziwe dzieło sztuki.

Chrysler

Założona w 1925 roku marka Chrysler swoją działalność w Ameryce Północnej koncentruje na samochodach typu minivan oraz tzw. segmencie full-size. Dzięki amerykańskiej pomysłowości i serii innowacyjnych produktów Chrysler to marka o idealnej równowadze pomiędzy istotą i stylem.

Dodge

Powstała w 1914 r. marka Dodge posiada w swej ofercie pełną gamę samochodów o wysokich osiągach. Jej klienci mogą liczyć na doskonale zaprojektowane samochody, które dodatkowo można dostosować do ulubionego stylu, spełniając swoje amerykańskie marzenie. Marka SRT znana jest z tworzenia typowo sportowych odmian modeli Dodge, co łączy te dwie firmy w jedną markę o wspólnej wizji.

Ram

Marka Ram uznawana jest za kluczowego gracza w branży, który posiada najdłużej oferowaną w Ameryce Północnej gamę pick-upów oraz pełną ofertę lekkich pojazdów użytkowych.

Lancia

Już od 1906 roku Lancia jest ikoną włoskiego stylu i elegancji. Dzięki swej osobowości marka jest idealną propozycją dla osób pragnących wyróżniać się w życiu. Od 2017 roku Lancia koncentruje swą działalność głównie na rynku włoskim.

Mopar

Skontaktuj się z nami:

rekrutacja@stellantis.com

Zachęcamy do aplikowania na studia podyplomowe

Oprogramowanie w Automotive dla współczesnej mobilności – Cyfryzacja w Automotive
Dowiedz się więcej >